Bezpłatne szkolenie online:

Zwyczajne rutyny, nadzwyczajne Efekty


Pożegnaj Odkładanie i Zrealizuj każdy Wyznaczony CelSystematycznie i Krok po Kroku Buduj swoją Wymarzoną Przyszłość!

Dla kogo to szkolenie:

#1

Dla osób, które kupują różne kursy i szkolenia i dotąd nie udawało im się ich zrealizować, ale ciągle mają nadzieję, że przyjdzie dla nich czas. Ten czas właśnie nadszedł!

#2

Dla Ciebie, jeśli chcesz nauczyć się metod wypracowywana dobrych nawyków, w tym także regularnego podnoszenia swoich kwalifikacji, dbania o zdrowie i dietę, sprzyjające emocje, czy owocne relacje w sposób efektywny, w dowolnym, wybranym przez Ciebie tempie.

#3

A także dla osób, które podejmowały różne próby wypracowania sobie różnych, korzystnych nawyków, jak zdrowe odżywianie, codzienne ćwiczenia czy nauka języka itp., ale kończyło się to dla nich zniechęceniem i frustracją.

Jak przebiega ten proces:

Metody wdrażania nawyków sukcesu oraz wyznaczania celów tak, aby stały się osiągalne

Krok po kroku nauczysz się sposobów wprowadzania dobrych, sprzyjających nawyków aby były one trwałe i prowadziły do osiągnięcia zamierzonego celu a ich wprowadzanie było przyjemnie i łatwe!

Jak eliminować niechciane nawyki

Dzięki temu, że poznasz mechanizm działania nawyku będziesz mógł/mogła zmienić lub wykorzenić każdy nawyk.

Dodatkowe narzędzia

Aby zapobiec odkładaniu otrzymasz Planer Nawyków do zaplanowania serii nawyków do wprowadzenia w postaci arkusza Excela, w którym będziesz mógł/mogła śledzić swoje postępy, co wg badań w największym stopniu zwiększa samodyscyplinę.

Jakie korzyści przyniesie mi udział w tym szkoleniu

Dlaczego Program Nawyki Sukcesu jest tak skuteczny i jak działa

1. Wdrożenie 4 Zasad wprowadzania nawyków


Nauczysz się jak zaplanować nawyk, aby jego wprowadzenie nie stanowiło żadnego wysiłku a jednocześnie dawało satysfakcję.
Dzięki temu będziesz mógł zacząć od razu!.

2. Poznasz kolejne zasady wprowadzania nawyków, w tym ciągu nawyków

Wdrażając kolejne zasady zwiększysz skuteczność oraz łatwość wprowadzania następnych nawyków oraz wyeliminujesz tendencję odkładania.
Ponadto dowiesz się kiedy i dlaczego należy wyznaczać cele a kiedy motywacja jest "przereklamowana".
Spośród różnych narzędzi i technik wybierzesz do zastosowania te, które najbardziej będą Ci odpowiadać oraz zależnie od rodzaju nawyków jakie zechcesz wdrażać.

Poznasz też zasady tworzenia ciągu nawyków, dzięki której każdy kolejny nawyk będzie łatwiej wprowadzić korzystając z już wcześniej wdrożonych.
Możesz wprowadzać własne nawyki związane z dietą, kondycją fizyczną, dbaniem o ogród czy mieszkanie, nauką języków obcych czy zdobywaniem nowych kwalifikacji zawodowych i inne.
Przekonasz się, że otwierają się przed Tobą zupełnie nowe możliwości.

3. Regularna realizacja przyjętych nawyków aż do osiągnięcia celu końcowego

Wdrażając kolejne nawyki małymi krokami będziesz obserwować swój progres, co jeszcze bardziej zmobilizuje Cię do działania.
Będziesz to robić z coraz większą przyjemnością i satysfakcją.
Przekonasz się, że otwierają się przed Tobą kolejne możliwości.
Dowiesz się co to takiego "Nawyk Kluczowy", jak go odkryć aby uruchomić efekt domina, czyli kolejnych zmian w Twoim życiu, prowadzących do całkowitej jego odmiany na Lepsze i poczucia kontroli nad tym, co się w nim dzieje.

O Karolinie Kaszubowskiej

Prowadząca – Karolina Kaszubowska, szkoleniowiec i trener księgowych.

W rachunkowości od 24 lat, doświadczona audytor, biegła rewident w latach 2003-2021.

Prowadziła własną kancelarię audytorską i biuro rachunkowe, doradzała również w zakresie tworzenia dokumentacji podatkowej jednostek powiązanych, organizacji systemu rachunkowości i kontroli wewnętrznej a także w rekrutacji pracowników działów finansowo – księgowych.

Przez 5 lat prowadziła szkolenia online dla księgowych, w tym także warsztaty rozwoju zawodowego i osobistego oraz spotkania motywacyjne.

W 2020 roku do jednego z jej głównych kursów księgowych wprowadziła naukę medytacji oraz pracę z podświadomością, co było zjawiskiem unikatowym tylko w Polsce, ale prawdopodobnie także na świecie, ponieważ wierzy, że osoba spełniona zawodowo to taka, która pracuje nad swoimi emocjami oraz potrafiąca eliminować podświadome blokady hamujące jej rozwój.

Do tej pory przeszkoliła ok. 3 tysiące osób.

Od wielu lat zajmuje się rozwojem osobistym, testuje różne rozwiązania, pracuje nad samodyscypliną i skutecznie wdraża nawyki potrzebne do osiągania wyznaczonych celów.

Co kursanci sądzą o naszych kursach:

Jestem z kursu bardzo zadowolona. Regularnie poza materiałami powtórkowymi które z chęcią odsłuchałam na początku kursu, regularnie pojawiają się nowe lekcje i każda z nich bardzo zrozumiały sposób na poziomie praktycznie każdego etapu rozwoju zawodowego przedstawia problemy z którymi spotykamy się na co dzień. Materiały są przygotowane w bardzo przystępny sposób. Po każdej lekcji chciałoby się wiedzieć więcej i więcej.

Monika Kawalec

Doradca podatkowy w ACCF

Tematy, które są poruszane w kursie porządkują moją dotychczasową wiedzę, jednocześnie uzupełniając ją; szczegóły, a także pozwalają mi na zdobycie nowych kompetencji. Bardzo podoba mi się podejście praktyczne.
Materiały w kursie prezentowane są w sposób dla mnie jasny i zrozumiały.

Anna Janusek

główna księgowa

Okazało się, że kurs oprócz tego że podniósł moją samoocenę to pomógł mi spiąć wiedze w pewną całość.
Najpierw teoria, ale był zapał do nauki więc powiedziałam sobie: ” że przebrnę ” i nagle olśnienie że przecież czytałam UoR, a jednak nie do końca ze zrozumieniem, a kurs w zrozumiały sposób podkreślił i uwypuklił rzeczy istotne.
Przeszliśmy do części praktycznej i nagle dużo rzeczy stało się prostsze już wiem co z czym porównywać i na co jeszcze mocniej zwrócić uwagę.

Żaneta Łuczak

samodzielna księgowa

Zgoda

Klikając przycisk “zapisuję się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Karolina Kaszubowska-Doradca księgowego adres: Skorzęcin 4 62-230 Witkowo. Dane kontaktowe na www.karolinakaszubowska.pl

UWAGA!

Ten kurs to najlepsza inwestycja w siebie, jaką możesz zrealizować w krótkim czasie,
ponosząc minimum wysiłku i pieniędzy!

 

Kontakt: doradcaksiegowego@gmail.com

Informacje o firmie:

https://karolinakaszubowska.pl/kontakt/