5 - tygodniowy Program dla Księgowych: Nawyki Sukcesu

Pożegnaj Odkładanie i Zrealizuj każdy Wyznaczony CelSystematycznie i Krok po Kroku Buduj swoją Wymarzoną Przyszłość!

Dla kogo ten Program:

#1

Dla księgowych, którzy kupują różne kursy i szkolenia i dotąd nie udawało im się ich zrealizować, ale ciągle mają nadzieję, że przyjdzie dla nich czas. Ten czas właśnie nadszedł!

#2

Dla Ciebie, jeśli chcesz nauczyć się metod wypracowywana dobrych nawyków, w tym także regularnego podnoszenia swoich kwalifikacji w sposób efektywny, w dowolnym, wybranym przez Ciebie tempie.

#3

Dla osób, które chcą rozwijać się w zawodzie księgowego i nie chcą tracić czasu na wielokrotne próby i szukanie odpowiednich szkoleń. W tym programie możesz pozyskać kwalifikacje od samodzielnego księgowego do głównego księgowego - dyrektora finansowego.

#4

Jak również dla początkujących księgowych, którzy chcą szybko piąć się po szczeblach kariery w rachunkowości i finansach lub w prosty sposób przyspieszyć swój rozwój zawodowy, dzięki odpowiednim nawykom.

#5

A także dla osób, które podejmowały różne próby wypracowania sobie różnych, korzystnych nawyków, ale kończyło się to dla nich zniechęceniem i frustracją.

Jak przebiega ten proces:

Techniki i narzędzia wdrażania nawyków sukcesu oraz wyznaczania celów tak, aby stały się osiągalne

Na warsztatach na żywo będziemy krok po kroku omawiać sposoby wprowadzania dobrych, sprzyjających nawyków aby były one trwałe i prowadziły do osiągnięcia zamierzonego celu. Ponadto przedstawione zostaną metody skutecznego wyznaczania celów.

Wspólne wyznaczanie indywidualnych celów uczestników i zaproponowanie strategii ich osiągnięcia

W trakcie kolejnych spotkań każdy kursant przygotuje listę najważniejszych celów jakie chce osiągnąć oraz zaplanuje harmonogram działań do podjęcia wraz z listą koniecznych do tego nawyków. W obszarze celów zawodowych kursanci opracują plan realizowania kursu bilansisty.

Praktyczne wprowadzenie przyjętych strategii w życie


Kolejne spotkania będą służyć monitorowaniu postępów i wyjaśnianiu wątpliwości oraz ewentualnym konsultacjom w sprawie wprowadzanych indywidualnych celów kursantów.

3 proste kroki Aby Osiągnąć każdy cel

Jakie korzyści przyniesie mi udział w tym Programie:

Dlaczego Program Nawyki Sukcesu jest tak skuteczny i jak działa

1. Wdrożenie Zasady nr 1 wprowadzania nawyków

Zaczynamy od zaplanowania wdrożenia nawyku nr 1.
Przedstawię Ci sposoby, dzięki którym metoda wybranego przez Ciebie nawyku spełni zasadę nr 1, czyli aby nawyk był łatwy, oczywisty i jak najprzyjemniejszy.
Dzięki temu będzie można go wprowadzić z dnia na dzień.
Zalecam aby skupić się w pierwszej kolejności na nawyku regularnej realizacji kursu bilansisty, ponieważ to jego ukończenie otworzy dalsze możliwości rozwoju zawodowego, w tym poprzez skorzystanie z bonusowego kursu Główny księgowy - dyrektor finansowy.

2. Poznasz kolejne zasady wprowadzania nawyków, w tym ciągu nawyków

Wdrażając kolejne zasady zwiększysz skuteczność oraz łatwość wprowadzania następnych nawyków oraz wyeliminujesz tendencję odkładania.
Ponadto dowiesz się kiedy i dlaczego należy wyznaczać cele a kiedy motywacja jest "przereklamowana".
Spośród różnych narzędzi i technik wybierzesz do zastosowania te, które najbardziej będą Ci odpowiadać oraz zależnie od rodzaju nawyków jakie zechcesz wdrażać.

Poznasz też zasady tworzenia ciągu nawyków, dzięki której każdy kolejny nawyk będzie łatwiej wprowadzić korzystając z już wcześniej wdrożonych.
Możesz wprowadzać własne nawyki związane z dietą, kondycją fizyczną, dbaniem o ogród czy mieszkanie, nauką języków obcych czy zdobywaniem nowych kwalifikacji zawodowych i inne.
Przekonasz się, że otwierają się przed Tobą zupełnie nowe możliwości.

3. Regularna realizacja kursu bilansisty aż do zaliczenia testu końcowego

Wdrażając kolejne nawyki małymi krokami będziesz obserwować swój progres, co jeszcze bardziej zmobilizuje Cię do działania.
Będziesz to robić z coraz większą przyjemnością i satysfakcją.
Ukoronowaniem Twoich sukcesów będzie zdanie egzaminu na koniec kursu bilansisty i przystąpienie do zaawansowanych zagadnień kursu GK-DF oraz realizacji dodatkowych szkoleń.
Przekonasz się, że otwierają się przed Tobą kolejne możliwości.

Ćwiczenia, medytacje oraz inne materiały wspierające

Otrzymasz plan realizacji dodatkowych zajęć, ćwiczeń czy warsztatów (zależnie od wybranej opcji), które będą jeszcze bardziej wspierały Cię w osiąganiu celów.

O Karolinie Kaszubowskiej

Prowadząca – Karolina Kaszubowska, szkoleniowiec i trener księgowych.

W rachunkowości od 24 lat, doświadczona audytor, biegła rewident w latach 2003-2021.

Prowadziła własną kancelarię audytorską i biuro rachunkowe, doradzała również w zakresie tworzenia dokumentacji podatkowej jednostek powiązanych, organizacji systemu rachunkowości i kontroli wewnętrznej a także w rekrutacji pracowników działów finansowo – księgowych.

Od 5 lat prowadzi szkolenia online dla księgowych.

Do tej pory przeszkoliła kilkaset osób w ramach dwóch głównych kursów online – Samodzielnego księgowego i Głównego księgowego – dyrektora finansowego a w jej webinarach wzięło udział kilka tysięcy księgowych.

 

Od wielu lat zajmuje się rozwojem osobistym, testuje różne rozwiązania, pracuje nad samodyscypliną i skutecznie wdraża nawyki potrzebne do osiągania wyznaczonych celów.

Co kursanci sądzą o naszych kursach:

Jestem z kursu bardzo zadowolona. Regularnie poza materiałami powtórkowymi które z chęcią odsłuchałam na początku kursu, regularnie pojawiają się nowe lekcje i każda z nich bardzo zrozumiały sposób na poziomie praktycznie każdego etapu rozwoju zawodowego przedstawia problemy z którymi spotykamy się na co dzień. Materiały są przygotowane w bardzo przystępny sposób. Po każdej lekcji chciałoby się wiedzieć więcej i więcej.

Monika Kawalec

Doradca podatkowy w ACCF

Tematy, które są poruszane w kursie porządkują moją dotychczasową wiedzę, jednocześnie uzupełniając ją; szczegóły, a także pozwalają mi na zdobycie nowych kompetencji. Bardzo podoba mi się podejście praktyczne.
Materiały w kursie prezentowane są w sposób dla mnie jasny i zrozumiały.

Anna Janusek

główna księgowa

Okazało się, że kurs oprócz tego że podniósł moją samoocenę to pomógł mi spiąć wiedze w pewną całość.
Najpierw teoria, ale był zapał do nauki więc powiedziałam sobie: ” że przebrnę ” i nagle olśnienie że przecież czytałam UoR, a jednak nie do końca ze zrozumieniem, a kurs w zrozumiały sposób podkreślił i uwypuklił rzeczy istotne.
Przeszliśmy do części praktycznej i nagle dużo rzeczy stało się prostsze już wiem co z czym porównywać i na co jeszcze mocniej zwrócić uwagę.

Żaneta Łuczak

samodzielna księgowa

Co dokładnie obejmuje Program

1. Zestaw spotkań na żywo (min. 5 spotkań): Warsztaty wdrażania nawyków i wyznaczania celów

Program nawyki sukcesu nauczy Cię jak wykształcić każdy korzystny nawyk, zarówno jeśli chodzi o realizację kursu online, jak i wprowadzenie zdrowej diety, ćwiczeń, naukę języków, systematycznych porządków czy prac w ogródku. To uniwersalny system, który działa w każdej dziedzinie życia. Praca w grupie dodatkowo, znacząco podnosi efektywność i skuteczność wdrażania nawyków.

2. Kurs księgowego bilansisty:

Kurs samodzielnego księgowego w nowej odsłonie w postaci interaktywnych lekcji z quizami i testami znacząco uatrakcyjni naukę, zwiększy koncentrację oraz stopień zapamiętania informacji.
Dzięki warsztatom odkładania realizacji kursu przestanie być problemem bo wdrożenie nawyku systematycznej nauki pozwoli na ukończenie kursu i zdanie testu końcowego.

3: Zdanie testu końcowego i dostęp do Bonusowego Kurs Gł. księgowego

Dzięki dobrym nawykom realizacji kursu oraz dodatkowym materiałom instruktażowym, zdasz test końcowy w wyznaczonym czasie oraz otrzymasz dostęp do materiałów kursu główny księgowy - dyrektor finansowy oraz innych szkoleń ze zniżką 50%.

4: Dodatkowe Narzędzia w Programie Premium

Dodatkowym czynnikiem, który znacząco zwiększy efektywność podjętych przez Ciebie działań jest praca nad mindsetem, czyli nastawieniem mentalnym. W przypadku skorzystania z opcji Premium otrzymasz dostęp do ćwiczeń jogi oraz Tao Yin, które możesz wdrożyć w ramach swoich nawyków, przez co zwiększysz swoją odporność, wytrwałość, umiejętność panowania nad stresem czy negatywnymi emocjami. Otrzymasz też nagrania medytacji wprowadzających w stan relaksu oraz przygotowujących do realizacji codziennych zadań, co jeszcze bardziej zwiększy Twoją efektywność i sprawność działania.

5: Pozostałe Bonusy - zniżka na kursy księgowości

Po zdaniu testu w wyznaczonym czasie, poza Bonusowym dostępem do materiałów kursu GK-DF otrzymasz też 50% zniżkę na inne kursy, m.in. takie jak Rachunek Przepływów Pieniężnych, Podatek Odroczony czy Zamknięcie roku. Realizując je znacząco podniesiesz swoje kwalifikacje, dzięki czemu Twoja kariera zawodowa wystrzeli jak rakieta.

6: Kurs Kontroli wewnętrznej i Analizy finansowej w wersji Premium

Przygotowaliśmy 2 mini szkolenia na żywo - Kontrola wewnętrzna oraz Analiza finansowa, które znacząco zwiększą Twoją konkurencyjność na rynku pracy. Bez względu na wielkość firmy, w której pracujesz, dzięki tym spotkaniom dowiesz się jak możesz wykonać analizę efektywności działania Twojej firmy, wskazać ewentualne problemy oraz zaproponować sposoby ich rozwiązania. Takie właśnie narzędzia daje analiza finansowa powiązana z analizą funkcjonowania kontroli wewnętrznej, które poznasz na tych spotkaniach. Dzięki tym umiejętnością staniesz się jeszcze bardziej cenionym specjalistą.

UWAGA!

Ten kurs to najlepsza inwestycja w siebie, jaką możesz zrealizować w krótkim czasie,
ponosząc minimum wysiłku i pieniędzy!

 

Takiego Programu dla księgowych jeszcze nie było
i najprawdopodobniej nigdy więcej już się nie powtórzy!

Szczegóły Programu:

Kurs Księgowego - Bilansisty według modelu 6P

Kurs Księgowego - Bilanisty

Kursu bilansisty, na który składa się ok. 140 interaktywnych lekcji po ok. 15-20 minut każda, udostępniane stopniowo począwszy od 6 maja b.r.
Codziennie udostępniane jest kolejne 2-3 lekcje, przy czym w dniu startu Programu udostępnione zostanie pierwsze 6 lekcji, następnie po 2-3 dziennie

Dostęp do kursu otrzymujesz na 365 dni licząc od dnia uruchomienia kursu.
Po zaliczeniu testu końcowego otrzymasz certyfikat uzyskania umiejętności samodzielnego księgowego.

Aktualna cena tego kursu to
3.675

warsztaty nawyki sukcesu

Warsztaty Nawyki Sukcesu

5 Warsztatów na żywo online (w różne dni - poniedziałek, środę lub piątek o godz. 19.00, z możliwością dostosowania terminów do uczestników) - z nagraniami na czas dostępu do kursu
Wartość 1.500

szkolenie kontrola wewn.

Szkolenie Kontrola Wewnętrzna
(w opcji Premium)

Mini szkolenie: Projektowanie Systemu Kontroli Wewnętrznej w Twojej firmie - na praktycznych przykładach - (termin: jesień b.r.) wraz z nagraniem na 6 miesięcy
Dobrze działający system kontroli wewnętrznej pozwala na eliminowanie istotnych błędów, nadużyć czy marnotrawstwa, co może znacząco podnieść efektywność firmy, wpłynąć na wzrost przychodów, ograniczenie kosztów a przez to zwiększenie zyskowności. Umiejętności w tym zakresie należą do unikalnych i jednocześnie pożądanych przez przedsiębiorców i właścicieli firm.

Wartość 400

szkolenie analiza fin.

Szkolenie Analiza finansowa
(w opcji Premium)

Mini szkolenie: Analiza płynności, rentowności i efektywności gospodarowania w Twojej firmie - na praktycznych przykładach - (termin: jesień b.r.) wraz z nagraniem na 6 miesięcy
Analiza finansowa pozwala nie tylko wykryć nieprawidłowości poprzez porównanie wyników finansowych z poprzednimi okresami i konkurencją, ale także wskazać na obszary wymagające większej uwagi, w tym poprawy efektywności.
Stanowi dzięki temu jeden z filarów sprawnie działającego systemu kontroli wewnętrznej w firmie.

Wartość 400

joga

Sesja jogi oraz sesja Tao Yin
(w opcji Premium)

Sesja jogi oraz Tao Yin - na żywo z ekspertką, wraz z nagraniem na 6 miesięcy - do ćwiczenia w domu.
Uspokojenie, relaks, poprawienie przepływu energii w ciele znacząco wpływa na naszą efektywność i sprawność działania.
Zwiększenie poziomu energii umożliwia realizację większej liczby zadań w krótszym czasie, z lepszymi efektami.
Poza tym te ćwiczenia wpływają na poprawę samopoczucia psychicznego i fizycznego.

Wartość 320

medytacja

2 Pakiety Medytacji oraz Materiałów audio
(w opcji Premium)

Dedykowane uczestnikom Programu specjalnie stworzone przez specjalistkę w tej dziedzinie Medytacje oraz materiały dźwiękowe służące osiągnięciu 2 celów:
1. Relaksowi, rozluźnieniu, odstresowaniu i poprawie przepływu energii w ciele - wspomagają efekty uzyskane dzięki ćwiczeniom np. jogi czy Tao Yin
2. Wspieraniu koncentracji uwagi i skupieniu na zadaniach do wykonania aby dodatkowo zwiększyć efektywność podejmowanych czynności.
Do pobrania

Wartość obu pakietów 360

🎁 BONUSY

kurs Główny Księgowy - Dyrektor Finansowy

Po ukończeniu kursu bilansisty i zaliczeniu zadania egzaminacyjnego do dnia 6 grudnia 2024 r. BEZPŁATNIE otrzymasz dostęp do materiałów kursu GK-DF na okres 1 roku od zaliczenia egzaminu.
1. Zrealizowanie tego kursu przygotuje Cię do pełnienia funkcji głównego księgowego - dyrektora finansowego w średniej wielkości firmie.

Wartość (ostatnia cena, produkt już niedostępny) 3.970

multiple-device-mockup-of-a-monitor-android-phone-ms-surface-and-an-android-tablet-a11910

Zniżka 50% na 6 Pakietów kursów

Po ukończeniu kursu bilansisty i zdaniu testu w terminie do 6 grudnia 2024 r. otrzymasz 50% zniżki na zakup dowolnie wybranych kursów online z pon. listy:
1. Rachunek przepływów pieniężnych,
2. Podatek odroczony,
3. Zestaw nagrań 15 webinarów dla księgowych,
4. Zestaw 3 szkoleń - Leasing, Rezerwy, Usługi budowlane a także
5. Warsztat Zamknięcie roku 2020 i 2021 oraz
6. Zamknięcie roku 2023 z Wyzwaniem w wersji VIP

Wartość zniżki 3.250

znizka -50

Mini szkolenie wideo: Jak przygotować się do egzaminu na zaliczenie kursu bilansisty

Dotychczasowe doświadczenia uczestników kursu bilansisty wskazują, że zdecydowana większość przystępuje do testu bez odpowiedniego przygotowania. Nie chodzi tylko o przygotowanie merytoryczne - wystarczającą wiedzę, ale także techniczne - przygotowanie danych księgowych, plików, takich jak tabela amortyzacyjna czy rozliczenia międzyokresowe, dane bilansu otwarcia, itp. Szkolenie pokazujące jak to zrobić aby wykonać efektywnie i poprawnie wszystkie zadania testowe udostępnimy kursantom pod koniec kursu - we wrześniu b.r.

Wartość 150

exam

Nagranie warsztatu: Planowanie ścieżki zawodowej
(w opcji Premium)

Warsztat: Jak ustalić swoją ścieżkę kariery zawodowej, jak pracować z wewnętrznymi blokadami, wyzbyć się lęków, uspokoić umysł aby działać efektywnie i skutecznie - dostęp na 6 miesięcy od zakupu

Wartość 550

planowanie

Dołącz Teraz w Najkorzystniejszej Cenie!

Opcja Standard

Cena dla Ciebie 4.675,00


Razem wartość kursu z Bonusami:

12.640,00

Opcja Premium

Cena dla Ciebie 5.645,00


Razem wartość kursu z Bonusami:

14.670,00

Często zadawane pytania:

Pytanie #1 Co zrobić, jeśli jednak nie dam rady?

Materiały wideo kursu bilansisty to łącznie ok. 30 godzin plus drugie tyle potrzebne jest na przećwiczenie, więc potrzebujesz pracować ok. 1 godz. 15 minut tygodniowo. Z pewnością wygospodarujesz 75 minut tygodniowo jeżeli wdrożysz skutecznie odpowiedni nawyk. I od tego warto zacząć. Jeśli się do tego przyłożyć, z pewnością uda Ci się ukończyć kurs i zdać test w odpowiednim czasie aby otrzymać Bonusowy kurs głównego księgowego.

Pytanie #2 Czy potrzebuję jakiegoś przygotowania?

Nie, kurs jest przeznaczony jest także dla osób początkujących, które chcą uzyskać wiedzę od podstaw oraz dla zaawansowanych, które chcą ją pogłębić oraz uzupełnić/utrwalić.

Pytanie #3 Co potrzebuję aby realizować Program?

Wystarczy dobry dostęp do Internetu na czas realizacji lekcji czy udziału w warsztacie. Możesz korzystać z laptopa, komputera stacjonarnego, tabletu czy telefonu. Zapewnij sobie jednak ciszę aby się móc skupić. Ewentualne notatki możesz zamieszczać bezpośrednio przy każdej lekcji.

Pytanie #4 W jaki sposób udostępnianie są lekcje?

Lekcje w postaci wideo oraz ćwiczeń są publikowane codziennie na platformie szkoleniowej Web To Learn po 2-3 dziennie. Zaraz po zakupie otrzymasz login i hasło do swojego indywidualnego konta a start programu nastąpi 6 maja.

Pytanie #5 W jaki sposób mogę zapłacić za udział?

Akceptujemy wyłącznie płatności elektroniczne - zarówno za pośrednictwem banku, jak i karty płatniczej, przy czym możesz zlecić także zwykły przelew bankowy. W tym celu należy wybrać opcję płatności za pośrednictwem banku, następnie z listy dostępnych banków wybrać ikonkę zwykłego przelewu. Następnie system wygeneruje dane do przelewu, w tym specjalny kod, który należy wkleić w tytule przelewu. Korzystamy z systemu PayU oraz tpay.

Wzrost Ceny Za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy