Warsztat praktyczny:

Rachunek Przypływów Pieniężnych

od podstaw do poziomu ekspertaOpanuj umiejętność sporządzania RPP i zaoferuj współpracownikom swoje usługi

Dla kogo ten Program:

#1

Dla księgowych, którzy chcą nauczyć się sprawnie i prawidłowo sporządzać RPP i mieć opinię eksperta w tej dziedzinie.

#2

Dla księgowych, którzy planują zostać głównymi księgowymi lub dyrektorami finansowymi, do pełnienia których konieczna jest znajomość RPP.

#3

Dla osób, które chcą uzyskać wyższe niż przeciętne kwalifikacje księgowe i podnieść swoją konkurencyjność na rynku pracy.

#4

Dla osób, które myślą o przekwalifikowaniu lub chcą mieć alternatywę dla aktualnie wykonywanej pracy - w postaci zawodu analityka finansowego czy audytora wewnętrznego. Analizowanie przepływów pieniężnych może być dla nich punktem startowym.

#5

Dla tych, którzy chcą znacząco podnieść swoje kompetencje aby zminimalizować ryzyko bycia w przyszłości zastąpionym przez sztuczną inteligencję.

Jak przebiega warsztat:

1. Przygotowanie merytoryczne

1. Szkolenie oparte jest na podstawowym akcie prawnym regulującym sposób jego sporządzania, czyli UoR oraz Krajowym Standardzie Rachunkowości nr 1. Na warsztacie omawiane są poszczególne przepisy standardu i przedstawiane na praktycznych przykładach.

2. Praktyczne przećwiczenie

Przećwiczenie zdobytej wiedzy na przykładach liczbowych - podczas warsztatu przedstawione zostaną 3 zadania, które zostaną rozwiązane na 3 różne sposoby.

3. Zadania

Kursanci otrzymują pliki pomocnicze w Excelu do samodzielnego rozwiązania zadań

5 Kroków aby Opanować Analizę danych
i wdrożyć ją w życie wg modelu DME

Jakie korzyści przyniesie mi udział w tym Warsztacie:

Co wyróżnia to Szkolenie:

1. Kompleksowe potraktowanie tematu

Dzięki temu warsztatowi opanujesz umiejętności ujmowania w RPP również mniej typowych zdarzeń występujących w większych firmach, ale też dogłębnie zrozumiesz ideę RPP aby samodzielnie sobie radzić z operacjami które mogą się pojawić w Twoich księgach

2. Ćwiczenia praktyczne

Najlepiej i najbardziej kompleksowo zaprezentowana wiedza nie będzie procentować, jeśli nie zostanie wdrożona praktycznie. To właśnie podczas wprowadzania konkretnych danych i rozwiązywania konkretnych problemów pojawia się najwięcej pytań i najwięcej można się nauczyć. Pod każdą lekcją, zarówno w części szkoleniowej, jak i praktycznej znajdziesz komentarze i pytania zadane przez poprzednich kursantów oraz odpowiedzi szkolącej. Możesz zadawać swoje pytania bez ograniczeń.

3. Zadania do samodzielnego rozwiązania

Aby przekonać się, że dane zagadnienie zostało już opanowane proponujemy abyś ponownie wykonał/a zadania praktyczne i zweryfikował/a swoje rozwiązania z prezentowanymi na szkoleniu.

Ćwiczenia oraz inne materiały wspierające

Jednym z bonusów do tego szkolenia jest dodatkowy materiał wideo Analizy danych rzeczywistej firmy wraz uproszczoną analizę finansową, dzięki którym przekonasz się jakie informacje możesz pozyskać dla celów zarządzania firmą, które mogą się okazać kluczowe dla zwiększania jej konkurencyjności na rynku.

O Karolinie Kaszubowskiej

Prowadząca – Karolina Kaszubowska, szkoleniowiec i trener księgowych.

W rachunkowości od 24 lat, doświadczona audytor, biegła rewident w latach 2003-2021.

Prowadziła własną kancelarię audytorską i biuro rachunkowe, doradzała również w zakresie tworzenia dokumentacji podatkowej jednostek powiązanych, organizacji systemu rachunkowości i kontroli wewnętrznej a także w rekrutacji pracowników działów finansowo – księgowych.

Od 5 lat prowadzi szkolenia online dla księgowych.

Do tej pory przeszkoliła kilkaset osób w ramach dwóch głównych kursów online – Samodzielnego księgowego i Głównego księgowego – dyrektora finansowego a w jej webinarach wzięło udział kilka tysięcy księgowych.

 

Od wielu lat zajmuje się rozwojem osobistym, testuje różne rozwiązania, pracuje nad samodyscypliną i skutecznie wdraża nawyki potrzebne do osiągania wyznaczonych celów.

Co kursanci sądzą o naszych kursach:

Jestem z kursu bardzo zadowolona. Regularnie poza materiałami powtórkowymi które z chęcią odsłuchałam na początku kursu, regularnie pojawiają się nowe lekcje i każda z nich bardzo zrozumiały sposób na poziomie praktycznie każdego etapu rozwoju zawodowego przedstawia problemy z którymi spotykamy się na co dzień. Materiały są przygotowane w bardzo przystępny sposób. Po każdej lekcji chciałoby się wiedzieć więcej i więcej.

Monika Kawalec

Doradca podatkowy w ACCF

Tematy, które są poruszane w kursie porządkują moją dotychczasową wiedzę, jednocześnie uzupełniając ją; szczegóły, a także pozwalają mi na zdobycie nowych kompetencji. Bardzo podoba mi się podejście praktyczne.
Materiały w kursie prezentowane są w sposób dla mnie jasny i zrozumiały.

Anna Janusek

główna księgowa

Okazało się, że kurs oprócz tego że podniósł moją samoocenę to pomógł mi spiąć wiedze w pewną całość.
Najpierw teoria, ale był zapał do nauki więc powiedziałam sobie: ” że przebrnę ” i nagle olśnienie że przecież czytałam UoR, a jednak nie do końca ze zrozumieniem, a kurs w zrozumiały sposób podkreślił i uwypuklił rzeczy istotne.
Przeszliśmy do części praktycznej i nagle dużo rzeczy stało się prostsze już wiem co z czym porównywać i na co jeszcze mocniej zwrócić uwagę.

Żaneta Łuczak

samodzielna księgowa

UWAGA!

Wszystkie lekcje mają charakter Interaktywnych wideo w postaci quizów, testów i innych narzędzi wspierających koncentrację uwagi a tym samym proces zrozumienia i zapamiętania!

 

SZCZEGÓŁY PROGRAMU

zois

Przepisy KSR nr 1 Krok po kroku

Przeprowadzę Cię przez wszystkie istotne zapisy standardu przedstawiając je dodatkowo na praktycznych przykładach, dzięki czemu zrozumiesz je i zapamiętasz.
Pokażę Ci jakie stosuję triki aby robić to maksymalnie sprawnie i efektywnie.

Wartość 190

kontrola

Zadania praktyczne

Zweryfikujesz i utrwalisz zdobytą wiedzę na praktycznych przykładach.
Każdy przykład jest rozwiązywany w inny sposób, aby pomóc Ci dogłębnie zrozumieć zagadnienia RPP i zapamiętać jeszcze lepiej.
Przedstawię różne podejścia do zmiany stanu środków pieniężnych, dzięki czemu nawet osoba najbardziej oporna wreszcie załapie o co w tym chodzi.

Wartość 240

program komp

Eliminacja nieprawidłowości

Efektywne szukania błędów i wychwytywania nietypowych operacji wymagających sprawdzenia a następnie ich korygowanie

Wartość 95

rpp

Analiza bilansu i RZiS oraz Rachunku przepływów pieniężnych

Analiza rachunku przepływów pieniężnych pod kątem identyfikowania obszarów nadwyżek czy niedoborów środków pieniężnych

Wartość 170

🎁 BONUSY

Plik Excela: Plik z formułami wspierającymi sporządzenie RPP

Arkusze Excela z bilansem, RZiS, Rpp do własnego wykorzystania

Cena w sklepie internetowym 245

excel2

Nagranie webinaru: Kontrola wewnętrzna w firmie i analiza dotychczasowej ścieżki kariery w księgowości

Nagranie webinaru, na którym przedstawione zostały perspektywy rozwoju zawodowego w tym także w kierunku głównego księgowego nadzorującego system kontroli wewnętrznej oraz zasady jej ustalania

Wartość 155

planowanie

Opanuj RPP i otwórz się na nowe możliwości zawodowe!

Dołącz Teraz w Najkorzystniejszej Cenie!

Opcja Standard

Cena dla Ciebie 
495,00


Razem wartość kursu z Bonusami:

1.095,00

Często zadawane pytania:

Pytanie #1 Co zrobić, jeśli nie dam rady zrealizować kursu?

Materiały wideo to łącznie ok. 3 godziny plus drugie tyle potrzebne jest na przećwiczenie, więc potrzebujesz pracować ok. 6 godz. w ciągu 12 miesięcy. Z pewnością wygospodarujesz ten czas, jeżeli wdrożysz skutecznie odpowiedni nawyk.

Pytanie #2 Czy potrzebuję jakiegoś przygotowania?

Nie, kurs jest przeznaczony jest także dla osób początkujących, które chcą uzyskać wiedzę od podstaw oraz dla zaawansowanych, które chcą ją pogłębić oraz uzupełnić/utrwalić.

Pytanie #3 Co potrzebuję aby realizować Warsztat?

Wystarczy dobry dostęp do Internetu na czas realizacji lekcji czy udziału w warsztacie. Możesz korzystać z laptopa, komputera stacjonarnego, tabletu czy telefonu. Zapewnij sobie jednak ciszę aby się móc skupić. Ewentualne notatki możesz zamieszczać bezpośrednio przy każdej lekcji.

Pytanie #4 W jaki sposób udostępnianie są lekcje?

Lekcje w postaci wideo oraz ćwiczeń są dostępne zaraz po zakupie. Po dokonaniu płatności otrzymasz login i hasło do swojego indywidualnego konta.

Pytanie #5 W jaki sposób mogę zapłacić za udział?

Akceptujemy wyłącznie płatności elektroniczne - zarówno za pośrednictwem banku, jak i karty płatniczej, przy czym możesz zlecić także zwykły przelew bankowy. W tym celu należy wybrać opcję płatności za pośrednictwem banku, następnie z listy dostępnych banków wybrać ikonkę zwykłego przelewu. Następnie system wygeneruje dane do przelewu, w tym specjalny kod, który należy wkleić w tytule przelewu. Korzystamy z systemu PayU oraz tpay.

Wzrost Ceny Za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy