21 - dniowe Wyzwanie:

Opanuj Ustawę o Rachunkowości i Zapamiętaj na Zawsze


Zostań ekspertem Rachunkowości

Wzmocnij swoją pozycję zawodową i Awansuj!

Dla kogo to Wyzwanie:

#1

Chcesz dobrze opanować ustawę aby czuć się pewniej w różnych sytuacjach zawodowych, w tym wobec przełożonych, podwładnych i w kontaktach z audytorem.

#2

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje w krótkim czasie w sposób efektywny.

#3

Uważasz, że umiejętność cytowania konkretnych przepisów ustawy poprawi Twój wizerunek w oczach kolegów i przełożonych i zwiększy Twoją pewność siebie, co przełoży się na większą satysfakcję z pracy.

#4

Jak również dla początkujących księgowych, którzy chcą szybko piąć się po szczeblach kariery w rachunkowości i finansach lub w prosty sposób przyspieszyć swój rozwój zawodowy,

#5

A także dla osób, które podejmowały próby nauczenia się przepisów ustawy lub czytały ją usiłując zrozumieć i zapamiętać, ale kończyło się to dla nich zniechęceniem i frustracją.

Jak przebiega ten proces:

Dogłębne zrozumienie

Skupiamy się na wyjaśnieniu istotny rzeczy określonych zasad i przepisów, ich praktycznej analizie, odniesieniu do praktyki, dzięki czemu stają się jasne i zrozumiałe, co jest podstawowym warunkiem zapamiętania

Ćwiczenia, które wspierają proces zapamiętywania

Wiedza niestosowana podlega szybkiemu zapomnieniu. Warunkiem trwałego zapamiętania jest aktywowanie umysłu poprzez ćwiczenia aby przekazać informację, że jest ona uczącemu potrzebna. Częste testy i quizy zawarte w szkoleniu utrzymują koncentrację na wysokim poziomie oraz odpowiednie nastawienie kursanta.

Podsumowania i częste powtórki

Po ukończeniu kursu rekomendujemy zrealizowanie 5 powtórek, które należy zrealizować w ciągu ok. roku od zakończenia kursu aby wiedza znalazła się w pamięci trwałej uczestnika.

5 prostych kroków Aby Opanować UoR

Jakie korzyści przyniesie mi udział w tym Wyzwaniu:


Koniec nudnego studiowania przepisów i wkuwania na pamięć poszczególnych artykułów!

Ten system przeprowadzi Cię przez proces uczenia na luzie, dozując wiedzę w 15-20 – minutowych odcinkach, urozmaicaną ćwiczeniami i quizami.

Na koniec lekcji sprawdzisz się dzięki testowi podsumowującemu!o Karolinie Kaszubowskiej


Prowadząca – Karolina Kaszubowska, szkoleniowiec i trener księgowych.

W rachunkowości od 24 lat, doświadczona audytor, biegła rewident w latach 2003-2021.

Prowadziła własną kancelarię audytorską i biuro rachunkowe, doradzała również w zakresie tworzenia dokumentacji podatkowej jednostek powiązanych, organizacji systemu rachunkowości i kontroli wewnętrznej a także w rekrutacji pracowników działów finansowo – księgowych.

Od 5 lat prowadzi szkolenia online dla księgowych.

Do tej pory przeszkoliła kilkaset osób w ramach dwóch głównych kursów online – Samodzielnego księgowego i Głównego księgowego – dyrektora finansowego a w jej webinarach wzięło udział kilka tysięcy księgowych.
22-removebg-preview (1)

Co kursancie sądzą o naszych kursach:

Jestem z kursu bardzo zadowolona. Regularnie poza materiałami powtórkowymi które z chęcią odsłuchałam na początku kursu, regularnie pojawiają się nowe lekcje i każda z nich bardzo zrozumiały sposób na poziomie praktycznie każdego etapu rozwoju zawodowego przedstawia problemy z którymi spotykamy się na co dzień. Materiały są przygotowane w bardzo przystępny sposób. Po każdej lekcji chciałoby się wiedzieć więcej i więcej.

Monika Kawalec

Doradca podatkowy w ACCF

Tematy, które są poruszane w kursie porządkują moją dotychczasową wiedzę, jednocześnie uzupełniając ją; szczegóły, a także pozwalają mi na zdobycie nowych kompetencji. Bardzo podoba mi się podejście praktyczne.
Materiały w kursie prezentowane są w sposób dla mnie jasny i zrozumiały.

Anna Janusek

główna księgowa

Okazało się, że kurs oprócz tego że podniósł moją samoocenę to pomógł mi spiąć wiedze w pewną całość.
Najpierw teoria, ale był zapał do nauki więc powiedziałam sobie: ” że przebrnę ” i nagle olśnienie że przecież czytałam UoR, a jednak nie do końca ze zrozumieniem, a kurs w zrozumiały sposób podkreślił i uwypuklił rzeczy istotne.
Przeszliśmy do części praktycznej i nagle dużo rzeczy stało się prostsze już wiem co z czym porównywać i na co jeszcze mocniej zwrócić uwagę.

Żaneta Łuczak

samodzielna księgowa

Co dokładnie obejmuje Wyzwanie

MODUŁ 1: Przepisy ogólne i prowadzenie ksiąg rachunkowych

W tej części dowiesz się m.in. które podmioty są zobowiązane do prowadzenia ksiąg a które mogą to robić dobrowolnie, jakie są podstawowe zasady rachunkowości i jaki to ma wpływ na rzetelność ksiąg oraz sprawozdania finansowego. Ponadto zajmiemy się warunkami jakie muszą spełnić poszczególne pozycje bilansowe i podstawowymi błędami jakie w tym zakresie popełniają księgowi.

MODUŁ 2: Inwentaryzacja

W tej części zapoznasz się z zasadami oraz terminami przeprowadzania inwentaryzacji. Jej właściwe przeprowadzenie umożliwia rzetelną wycenę pozycji bilansowych a tym samym jest podstawą prawidłowego Sprawozdania finansowego.

MODUŁ 3: Wycena aktywów i pasywów oraz ustalenie wyniku finansowego

To najbardziej wymagająca część rachunkowości , więc wyjątkowo ważne jest solidne zrozumienie zasad wyceny i właściwe ich stosowanie. Szczególny nacisk położymy na te zagadnienia, które sprawiają księgowym najwięcej problemów.

MODUŁ 4: Sprawozdanie finansowe

Zapoznasz się z zasadami sporządzania poszczególnych części sprawozdania finansowego, w tym w szczególności uproszczeniami dla jednostek małych i mikro. Dowiesz się w jakich przypadkach jednostka ma obowiązek sporządzania rachunku przepływów pieniężnych i zestawienie zmian w kapitale własnym a także zasadami postępowania z operacjami z przełomu roku.

MODUŁ 5: Badanie i ogłaszanie SF oraz ochrona danych

W tej części zapoznasz się z zasadami przeprowadzania badania SF, wyboru audytora i obowiązków jednostki badanej a także zasad zatwierdzania SF i podziału WF. Ponadto dowiesz się jak postępować w przypadku nie zatwierdzenia SF lub opinii negatywnej z badania.

MODUŁ 6: Regulacje w zakresie prowadzenia biur rachunkowych oraz odpowiedzialności za prowadzenie ksiąg

Z tego modułu dowiesz się jakie są obowiązki podmiotów uprawnionych do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Ponadto zapoznasz się z konsekwencjami postępowania niezgodnego z przepisami ustawy.

UWAGA!

Ten kurs to najlepsza inwestycja w siebie, jaką możesz zrealizować w krótkim czasie,
ponosząc minimum wysiłku i pieniędzy!


To Mercedes wśród szkoleń dla księgowych!

Dołącz Teraz i skorzystaj z Bonusów!

Wyzwanie składa się z:

BONUSY:

Łączna wartość kursu: 1 310 zł Łączna wartość bonusów: 345 zł

RAZEM: 1.655 zł

 

CENA DLA CIEBIE: 495 zł na 14 miesięcy   425 zł na 3 miesiące (bez systemu powtórek)   PODSUMOWANIE:  

Opcja 1

Opcja 2

Dostęp na 14 miesięcy

Dostęp na 3 miesiące

21 interaktywnych lekcji wideo o długości 15-20 minut, z ćwiczeniami, quizami i testami ułatwiającymi zrozumienie i zapamiętanie przerabianego materiału o wartości 590 zł

21 interaktywnych lekcji wideo o długości 15-20 minut, z ćwiczeniami, quizami i testami ułatwiającymi zrozumienie i zapamiętanie przerabianego materiału o wartości 590 zł

Materiał w postaci pliku PDF zawierający UoR z komentarzami, wskazówkami i przykładami objaśniającymi o wartości 190 zł

Materiał w postaci pliku PDF zawierający UoR z komentarzami, wskazówkami i przykładami objaśniającymi o wartości 190 zł

Powtórki i podsumowania lekcji oraz rozdziałów ustawy aby jeszcze bardziej ułatwić zapamiętywanie! Wartość 330 zł

Powtórki i podsumowania lekcji oraz rozdziałów ustawy aby jeszcze bardziej ułatwić zapamiętywanie! Wartość 330 zł

5 ćwiczeń/testów powtórkowych, których wykonanie pozwoli na trwałe zapamiętać zdobytą wiedzę o wartości 200 zł

5 ćwiczeń/testów powtórkowych, których wykonanie pozwoli na trwałe zapamiętać zdobytą wiedzę o wartości 200 zł / NIEDOSTĘPNE

Skorzystaj z rat PayU 0%

Często zadawane pytania:

Pytanie #1 Co zrobić, jeśli jednak nie dam rady?

Materiały wideo to łącznie ok. 400 minut, więc wybierając opcję na 13 miesięcy średnio możesz uczyć się 1 minutę dziennie lub np. 7 minut tygodniowo. Kolejne tyle zajmą Ci ćwiczenia. Z pewnością wygospodarujesz 15 minut tygodniowo. Kluczowe jest tu zaplanowanie czasu. Najlepiej jeśli jest to 30 minut dziennie (łącznie z quizami i ćwiczeniami) przez 21 dni.

Pytanie #2 Czy potrzebuję jakiegoś przygotowania?

Nie, kurs jest przeznaczony dla osób początkujących, które chcą uzyskać wiedzę od podstaw oraz dla zaawansowanych, które chcą ją pogłębić oraz uzupełnić/utrwalić.

Pytanie #3 Co potrzebuję aby realizować Wyzwanie?

Wystarczy dobry dostęp do Internetu na czas realizacji lekcji. Możesz korzystać z laptopa, komputera stacjonarnego, tabletu czy telefonu. Zapewnij sobie jednak ciszę aby się móc skupić. Ewentualne notatki możesz zamieszczać bezpośrednio przy każdej lekcji.

Pytanie #4 W jaki sposób udostępnianie są lekcje?

Lekcje w postaci wideo oraz ćwiczeń są publikowane codziennie na platformie szkoleniowej Web To Learn. Zaraz po zakupie otrzymasz login i hasło do swojego indywidualnego konta.

Pytanie #5 W jaki sposób mogę zapłacić za udział?

Akceptujemy wyłącznie płatności elektroniczne - zarówno za pośrednictwem banku, jak i karty płatniczej, przy czym możesz zlecić także zwykły przelew bankowy. W tym celu należy wybrać opcję płatności za pośrednictwem banku, następnie z listy dostępnych banków wybrać ikonkę zwykłego przelewu. Następnie system wygeneruje dane do przelewu, w tym specjalny kod, który należy wkleić w tytule przelewu. Korzystamy z systemu PayU oraz tpay.

Dołącz do Programu Zanim Cena Wzrośnie!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zgarnij Wszystkie Bonusy i skorzystaj z Systemu Powtórek!

Kontakt: doradcaksiegowego@gmail.com

Informacje o firmie:

https://karolinakaszubowska.pl/kontakt/