Zamknięcie roku i Sprawozdanie Finansowe:

3 - modułowe Szkolenie wideo online


Przygotuj najlepsze swoje Sprawozdanie!


Dla kogo to Szkolenie:

Jak przebiega ten proces:

Rzetelna Inwentaryzacja

Niektórzy uważają, że inwentaryzować należy tylko zapasy i czasem środki trwałe a to ⛔ nie jest prawda!
Wszystkie pozycje bilansu należy zweryfikować wg jednej z 3 metod - spis z natury, potwierdzenia salda lub weryfikacja - zależnie od charakteru tej pozycji.
Przystępując do szkolenia otrzymasz dostęp do nagrania webinaru o tym jak przeprowadzić ją prawidłowo 💪
Na spotkaniu nr 1 przedstawiłam praktyczne przykłady weryfikacji rozrachunków z tyt. dostaw i usług, podatków i ZUS czy z pracownikami a także środków trwałych, w tym w budowie, rozliczeń m/o czynnych i biernych oraz kapitałów - w programie f-k oraz z wykorzystaniem arkuszy Excela 🕵
Przystępując do szkolenia otrzymasz nagranie całości tego szkolenia wraz z plikami Excela, które możesz wykorzystać w swojej pracy!

Prawidłowa wycena pozycji bilansu

Nie wystarczy przenieść sald poszczególnych pozycji aktywów i pasywów do bilansu!
✅ Należy ustalić ewentualne odpisy aktualizujące, doliczyć odsetki a w niektórych przypadkach wprowadzić leasing do ksiąg lub rozliczyć niezakończone umowy długotrwałe. W przypadku podatników CIT także naliczyć podatek odroczony.

🔥 I tym właśnie zajmowaliśmy się na spotkaniu nr 2.

Przedstawione na nim zostały praktyczne przykłady wprowadzenia do ksiąg samochodu osobowego o wartości pow. 150 tys. zł, usługa budowy maszyny rozliczana wg stopnia zaawansowana, odpisy aktualizujące należności od zalegających kontrahentów, tworzenia rezerw na niewykorzystane urlopy wypoczynkowe oraz na przewidywane straty na kontraktach - wszystkie zapisy w programie f-k wraz z odpowiednimi wyliczeniami w arkuszach Excela, które uczestnicy otrzymają do pobrania 💻

⚠ Na koniec uzgodniliśmy krąg kosztów

Przygotowanie SF

Na spotkaniu nr 3 przygotowaliśmy bilans, RZiS wraz z Rachunkiem Przepływów Pieniężnych, Zestawieniem Zmian w Kapitale własnym oraz Informacją dodatkową - z wykorzystaniem wzoru w Excelu, który uczestnicy otrzymują do pobrania ✅

3 kroki do Sprawozdania Finansowego na 6

Jakie korzyści przyniesie mi udział w tym Szkoleniu:


👉👉👉 Ten system przeprowadzi Cię przez proces zamykania ksiąg w najbardziej efektywny sposób, zapewniający, że nic istotnego nie zostanie przeoczone oraz pokaże jak rzetelnie sporządzić sprawozdanie finansowe.


⚠ ️Szczególną uwagę zwróciliśmy na te zagadnienia, które budzą najwięcej wątpliwości i powodują największe błędyo Karolinie Kaszubowskiej


Prowadząca – Karolina Kaszubowska, szkoleniowiec i trener księgowych.


W rachunkowości od 25 lat, doświadczona audytor, biegła rewident w latach 2003-2021.


Prowadziła własną kancelarię audytorską i biuro rachunkowe, doradzała również w zakresie tworzenia dokumentacji podatkowej jednostek powiązanych, organizacji systemu rachunkowości i kontroli wewnętrznej a także w rekrutacji pracowników działów finansowo – księgowych.


Od 6 lat prowadzi szkolenia online dla księgowych.


Do tej pory przeszkoliła kilkaset osób w ramach dwóch głównych kursów online – Samodzielnego księgowego i Głównego księgowego – dyrektora finansowego a w jej webinarach wzięło udział kilka tysięcy księgowych.

Liczba jej kursantów zarejestrowanych na platformie szkoleniowej to blisko 3 000 księgowych.

22-removebg-preview (1)

Co kursancie sądzą o naszych kursach:

Jestem z kursu bardzo zadowolona. Regularnie poza materiałami powtórkowymi które z chęcią odsłuchałam na początku kursu, regularnie pojawiają się nowe lekcje i każda z nich bardzo zrozumiały sposób na poziomie praktycznie każdego etapu rozwoju zawodowego przedstawia problemy z którymi spotykamy się na co dzień. Materiały są przygotowane w bardzo przystępny sposób. Po każdej lekcji chciałoby się wiedzieć więcej i więcej.

Monika Kawalec

Doradca podatkowy w ACCF

Tematy, które są poruszane w kursie porządkują moją dotychczasową wiedzę, jednocześnie uzupełniając ją; szczegóły, a także pozwalają mi na zdobycie nowych kompetencji. Bardzo podoba mi się podejście praktyczne.
Materiały w kursie prezentowane są w sposób dla mnie jasny i zrozumiały.

Anna Janusek

główna księgowa

Okazało się, że kurs oprócz tego że podniósł moją samoocenę to pomógł mi spiąć wiedze w pewną całość.
Najpierw teoria, ale był zapał do nauki więc powiedziałam sobie: ” że przebrnę ” i nagle olśnienie że przecież czytałam UoR, a jednak nie do końca ze zrozumieniem, a kurs w zrozumiały sposób podkreślił i uwypuklił rzeczy istotne.
Przeszliśmy do części praktycznej i nagle dużo rzeczy stało się prostsze już wiem co z czym porównywać i na co jeszcze mocniej zwrócić uwagę.

Żaneta Łuczak

samodzielna księgowa

Co dokładnie obejmuje Szkolenie:

SPOTKANIE NR 1: Inwentaryzacja na praktycznych przykładach

W tej części zapoznasz się z praktycznymi przykładami przeprowadzania inwentaryzacji w postaci weryfikacji sald. Jej właściwe przeprowadzenie umożliwia rzetelną wycenę pozycji bilansowych, których nie można zinwentaryzować poprzez spis z natury lub w drodze potwierdzenia sald a tym samym jest podstawą prawidłowego Sprawozdania finansowego.

SPOTKANIE NR 2: Wycena aktywów i pasywów oraz ustalenie wyniku finansowego

W tej części zostaną przedstawione przykłady tworzenia odpisów aktualizujących aktywa, rezerw na przyszłe koszty lub straty, wprowadzania leasingu do ksiąg, rozliczania usług budowlanych lub innych długotrwałych, tworzenia podatku odroczonego oraz ustalania wyniku finansowego w układzie rodzajowym i kalkulacyjnym. Szczególny nacisk położymy na te zagadnienia, które sprawiają księgowym najwięcej problemów.

SPOTKANIE NR 3: Sprawozdanie finansowe

Na tym spotkaniu przeprowadzimy prace związane ze sporządzeniem kompletnego sprawozdania finansowego, wraz z Rachunkiem przepływów pieniężnych, Zestawieniem zmian w kapitale własnym oraz Informacją dodatkową - z wykorzystaniem pliku Excela, który otrzymasz do wykorzystania w swojej pracy.

UWAGA!

Inwestycja w siebie i swoje kompetencje to

Najlepiej zwracająca się Inwestycja!


Awansując, dzięki podniesieniu swoich kwalifikacji, możesz podnieść swoje zarobki Miesięczne o znacznie więcej niż wynosi inwestycja w ten kurs!


Opcja nr 1


Opcja nr 2


Opcja nr 3

1gwiazdki
2 gwiazdki
3 gwiazdki (1)


Standard


Premium


VIP

Wartość szkoleń 1250 zł

Wartość plików w Excelu 1305 zł

Razem 2 555 zł

Wartość szkoleń 1250 zł

Wartość plików w Excelu 1305 zł

Razem 2 555 zł

Wartość szkoleń 2 645 zł

Wartość plików w Excelu 1305 zł

Razem 3 950 zł


Cena 545 zł


Cena 845 zł


Cena 1 785 zł

Skorzystaj z rat PayU 10 x 0%

Często zadawane pytania:

Pytanie #1 Co zrobić, jeśli nie zdążę zrealizować wszystkich lekcji albo w trakcie realizacji kursu będę mieć pytania?

Szkolenie jest udostępniane jako nagranie wideo 16 lekcji po ok. 30 minut, na okres 3 miesięcy lub 1 roku, więc z pewnością uda Ci się z nich skorzystać. Możesz zadawać pytania do lekcji - w komentarzu do danej lekcji na platformie szkoleniowej.

Pytanie #2 Czy potrzebuję jakiegoś przygotowania?

Wymagana jest podstawowa znajomość księgowości aby skorzystać ze szkolenia. Kurs jest przeznaczony dla osób początkujących, które chcą uzyskać wiedzę o zamykaniu ksiąg od podstaw oraz dla zaawansowanych, które chcą ją pogłębić oraz uzupełnić o zagadnienia zaawansowane jak leasing, usługi budowlane, podatek odroczony czy rachunek przepływów pieniężnych.

Pytanie #3 Co potrzebuję aby realizować szkolenie?

Wystarczy dobry dostęp do Internetu na czas realizacji lekcji. Możesz korzystać z laptopa, komputera stacjonarnego, tabletu czy telefonu. Zapewnij sobie jednak ciszę aby się móc skupić. Ewentualne notatki możesz zamieszczać bezpośrednio przy każdej lekcji.

Pytanie #4 W jaki sposób udostępnianie są materiały?

Zaraz po zakupie otrzymasz login i hasło do swojego indywidualnego konta na platformie szkoleniowej, z której będzie korzystać w trakcie realizacji kursu. Wszystkie materiały są dostępne od momentu zakupu, przez 90 lub 365 dni.

Pytanie #5 W jaki sposób mogę zapłacić za udział?

Akceptujemy wyłącznie płatności elektroniczne - zarówno za pośrednictwem banku, jak i karty płatniczej, przy czym możesz zlecić także zwykły przelew bankowy. W tym celu należy wybrać opcję płatności za pośrednictwem banku, następnie z listy dostępnych banków wybrać ikonkę zwykłego przelewu. Następnie system wygeneruje dane do przelewu, w tym specjalny kod, który należy wkleić w tytule przelewu.

Korzystamy z systemu PayU oraz tpay.

Zwróć uwagę na system ratalny, w tym raty 0% w przypadku PayU.

Dołącz do Programu Zanim Cena Wzrośnie!

Kontakt: doradcaksiegowego@gmail.com

Informacje o firmie:

https://karolinakaszubowska.pl/kontakt/