Zamówienia

Zamówienie odbywa się po wybraniu przycisku “Kupuję” pod wybranym produktem.
Płatność odbywa się za pośrednictwem tpay (szybkim przelewem internetowym).

Operatorem płatności elektronicznych jest KRAJOWY INTEGRATOR PŁATNOŚCI S.A. ul. Św. Marcin 73/6 61-808 Poznań Kapitał zakładowy: 5.494.980 PLN wpłacony w całości, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000412357 NIP: 7773061579 REGON: 300878437.

W ciągu 48 godzin po dokonaniu płatności otrzymasz mail z linkiem do zakupionego produktu oraz fakturę.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Karolina Kaszubowska, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Karolina Kaszubowska – Doradca księgowego, NIP: 7821592525. Twoje dane osobowe podawane w formularzu zamówienia będą przetwarzanie w celu realizacji umowy/ zamówienia, które złożyłeś, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia umowy i realizacji oferowanych usług. W przypadku ich niepodania, nie zostanie wykonana zamawiana przez Ciebie usługa. Nie będziemy mogli wysłać Ci zamówionego produktu cyfrowego czy wykonać usługi.
Podejmujemy te działania na Twoje żądanie.

Zgody konieczne do realizacji usługi:
1. Wyrażam zgodę na dostarczenie mi treści cyfrowych objętych zamówieniem przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Jestem świadomy, że w ten sposób tracę prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży.

2. Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Karolinę Kaszubowską, NIP: 7821592525 w celu realizacji usługi/dostarczenia produktu cyfrowego.

3. Akceptuję regulamin zakupów.

Przewiń na górę